2009. február 23., hétfő

The First Post

Egy barátom tegnap írta meg e-mailben, hogy elkezdett blogot írni. (http://myroamingmind.blogspot.com/) Azt hiszem ez tette fel végül az "i"-re a pontot, hogy kövessem a példáját. Rájöttem, hogy a barátaim nagy részével szinte alig tartom a kapcsolatot, így talán ezáltal a "blogolás" által újra közelebb éreznek majd magukhoz. :)
Talán....

Hugi & én :)

1 megjegyzés: